Znajdziesz tutaj krótkie, ilustrowane poradniki dotyczące użytkowania i obsługi oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart Professional uporządkowane według kategorii tematycznych.

Oprogramowanie sklepu internetowego Zen Cart udostępnia w Panelu Administracyjnym wiele opcji pozwalających na łatwe modyfikowanie wyglądu sklepu i informacji jakie pojawiają się na poszczególnych stronach. Funkcjonalność ta pozwala na dostosowanie sklepu do wymogów zgodnych z oferowanym w sklepie asortymentem produktów.

Najczęściej występujące komunikaty błędów pojawiające się podczas instalacji oraz użytkowania sklepu. Błędy najczęściej spowodowane są niewłaściwą konfiguracją serwera na którym uruchomiony jest sklep.

Informacje na temat zarządzania dodatkowymi wersjami językowymi, zarządzaniu walutami oraz stawkami podatków w sklepie internetowym Zen Cart.

Znajdziesz tutaj informacje związane z instalacją oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart na serwerze.

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez użytkowników sklepu internetowego Zen Cart.

Zainstalowałeś sklep ale... co dalej? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w tym ilustrowanym przykładowymi ilustracjami poradniku. Dowiesz się gdzie zamieścić informacje o Twojej firmie, jak dodać do sklepu producentów, kategorie produktów i pierwsze produkty, czyli po prostu jak zacząć sprzedawać. Wszystkie zamieszczone w tym poradniku informacje uporządkowane są chronologicznie, czyli w takiej kolejności w jakiej powinny być wykonywane, a opisują tylko minimum niezbędnych do wykonania czynności zmierzających do szybkiego uruchomienia sklepu w podstawowej funkcjonalności. Wprawdzie poradnik przeznaczony jest do najnowszej wersji programu Zen Cart Professional 1.5 PLUS i nowszych, jednak zdecydowana większość opisów i ilustracji przydatna będzie również dla użytkowników wcześniejszych wersji programu, z tym jednak zastrzeżeniem, iż część opisywanych funkcji może być w ich przypadku niedostępna.

Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie