Integracja sklepu internetowego Zen Cart z Allegro

System Baselinker został stworzony dla sprzedawców posiadających sklep internetowy, którzy chcą prowadzić równocześnie sprzedaż aukcyjną na Allegro. Głównym zadaniem systemu jest zautomatyzowanie i ułatwienie pracy związanej z wystawianiem produktów na aukcje, oraz obsługiwaniem zamówień dokonanych na Allegro. Program zapewnia pełną, dwustronną komunikację między sklepem internetowym a serwisem Allegro.pl.

Czytaj więcej...

Integracja Zen Cart z hurtowniami

Dzięki aplikacji A2C stworzonej przez firmę e-mo.pl można w prosty, nieskomplikowany sposób dokonać integracji sklepu internetowego opartego na oprogramowaniu Zen Cart Professional z ponad 70 hurtowniami różnych branż, których aktualny wykaz znajdziesz na TEJ STRONIE. Prezentowany na stronie wykaz obsługiwanych dystrybutorów i hurtowni jest stopniowo poszerzany o nowe firmy - istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia za niewielką odpłatnością wtyczki do obsługi hurtowni której brak jest na wykazie, pod warunkiem że hurtownia ta udostępnia swoją ofertę w formie pliku XML.

Czytaj więcej...

Zen Cart integracja z Subiektem

Sklep internetowy posiadający w swojej ofercie kilka lub kilkanaście tysięcy produktów wymaga najczęściej zintegrowania z użytkowanym w firmie oprogramowaniem magazynowym.

Integracja taka pozwala na bieżące aktualizowanie oferty sklepu zgodnej z rzeczywistymi zapasami produktów w magazynie. Zen Cart nie posiada standardowo wbudowanych mechanizmów pozwalających na automatyczną aktualizację stanów magazynowych, jednak przy pomocy specjalnie utworzonych modułów zewnętrznych możliwa jest integracja z najpopularniejszymi w Polsce programami magazynowymi: Subiekt, WF-Mag i Small Business.

Czytaj więcej...

Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie