Sklep internetowy Zen Cart Professional 1.5.5d PLUS z szablonem responsywnym, dostosowującym się płynnie do rozdzielczości ekranu urządzenia na którym przeglądane są strony sklepu. W szablonie całkowicie wyeliminowane zostały tabele - w ich miejsce zastosowano formatowanie <div> oraz kod zgodny z CSS3 i HTML5, dzięki czemu szablon działa znacznie szybciej i wydajniej w porównaniu z szablonami opartymi na technologii Twitter Bootstrap.

Kompletna wersja oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart Professional 1.5.5d PLUS - front sklepu i panel administracyjny w wersji językowej polskiej oraz angielskiej. Jest to najnowsza, wzbogacona o dodatkowe funkcje wersja programu wydana w dniu 28 grudnia 2016 roku. Oprócz zostosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, zastosowano zmodyfikowany, w 100 % zgodny ze standardami XHTML, HTML5 i CSS responsywny szablon graficzny, dostosowujący się wizualnie i funkcjonalnie do działania zarówno na monitorach komputerów stacjonarnych i laptopów jak i wszelkich urządzeniach mobilnych. Prawidłowe wyświetlanie stron sklepu na urządzeniach mobilnych ma bezpośredni wpływ na znaczne polepszenie i tak już bardzo wysokiego poziomu indeksowania sklepu przez wyszukiwarki. Pomimo wprowadzenia zmian i modyfikacji program jest w 100% kompatybilny z dodatkami i szablonami graficznymi przeznaczonymi do anglojęzycznej wersji Zen Cart 1.5.5.

Czytaj więcej...

Zen Cart Professional 1.5.4 jest kompletną aplikacją przeznaczoną do uruchomienia sklepu internetowego. Program umożliwia uruchomienie sklepu internetowego w wersji wielojęzycznej - domyślnie posiada wbudowaną obsługę języka polskiego oraz angielskiego. Wydana w dniu 16 sierpnia 2015 roku polska wersja programu dostępna jest w 3 podstawowych odmianach - Zen Cart Professional, Zen Cart Professional PLUS oraz Zen Cart Professional PLUS Responsive, z których każda, w porównaniu do anglojęzycznej wersji Zen Cart-a została wzbogacona o dodatkowe funkcje i możliwości dostosowujące program do polskich i unijnych wymogów prawnych. Oprócz zastosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, w wersjach Zen Cart Professional oraz Zen Cart Professional PLUS zastosowano nowy, w 100 % zgodny ze standardami XHTML i CSS domyślny szablon graficzny sklepu, natomiast wersja Zen Cart Professional PLUS Responsive wyposażona została w nowatorski, doskonale zoptymalizowany pod względem szybkości działania i w 100% zgodny z wymogami urządzeń mobilnych, elastyczny szablon oparty wyłącznie na formatowaniu <div> + CSS3. Rozwiązanie to jest zdecydowanie wydajniejsze i lepiej dostosowujące się do nietypowych rozmiarów ekranów urządzeń mobilnych w porównaniu z dotychczas najczęściej stosowanymi szablonami mobilnymi opartymi na frameworku Bootstrap Twitter-a. Pomimo wprowadzenia zmian i modyfikacji program jest w 100% kompatybilny z dodatkami i większością dodatkowych szablonów graficznych przeznaczonych do anglojęzycznej wersji Zen Cart 1.5.4.

 

 
Czytaj więcej...

Zen Cart Professional 1.5 PLUS to kompletna wersja oprogramowania sklepu internetowego w wersji dwujęzykowej - polskiej i angielskiej. Jest to najnowsza, wzbogacona o dodatkowe funkcje wersja programu wydana w dniu 15 maja 2012 roku. Oprócz zostosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, zastosowano zmieniony, w 100 % zgodny ze standardami XHTML i CSS domyślny szablon graficzny sklepu, co, łącznie z zastosowaniem przyjaznych linków ma zdecydowany wpływ na dalszą poprawę i tak już bardzo wysokiego poziomu indeksowania sklepu przez wyszukiwarki. Pomimo wprowadzenia zmian i modyfikacji program jest w 100% kompatybilny z dodatkami i szablonami graficznymi przeznaczonymi do anglojęzycznej wersji Zen Cart 1.5.0.

Zen Cart Professional 1.5.1 PLUS jest kompletną wersją oprogramowania sklepu internetowego. Program umożliwia uruchomienie sklepu internetowego w wersji wielojęzycznej - domyślnie posiada wbudowaną obsługę języka polskiego oraz angielskiego. Wydana w dniu 19 września 2012 roku wersja Professional PLUS, w porównaniu do anglojęzycznej wersji Zen Cart-a została wzbogacona o dodatkowe funkcje i możliwości dostosowujące program do polskich i unijnych wymogów prawnych. Oprócz zastosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, zastosowano nowy, w 100 % zgodny ze standardami XHTML i CSS domyślny szablon graficzny sklepu. Pomimo wprowadzenia zmian i modyfikacji program jest w 100% kompatybilny z dodatkami i większością dodatkowych szablonów graficznych przeznaczonych do anglojęzycznej wersji Zen Cart 1.5.1.

 

 
Czytaj więcej...

Zen Cart Professional 1.5 PLUS to kompletna wersja oprogramowania sklepu internetowego w wersji dwujęzykowej - polskiej i angielskiej. Jest to najnowsza, wzbogacona o dodatkowe funkcje wersja programu wydana w dniu 15 maja 2012 roku. Oprócz zostosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, zastosowano zmieniony, w 100 % zgodny ze standardami XHTML i CSS domyślny szablon graficzny sklepu, co, łącznie z zastosowaniem przyjaznych linków ma zdecydowany wpływ na dalszą poprawę i tak już bardzo wysokiego poziomu indeksowania sklepu przez wyszukiwarki. Pomimo wprowadzenia zmian i modyfikacji program jest w 100% kompatybilny z dodatkami i szablonami graficznymi przeznaczonymi do anglojęzycznej wersji Zen Cart 1.5.0.

Zen Cart Professional 1.5 PLUS to kompletna wersja oprogramowania sklepu internetowego w wersji dwujęzykowej - polskiej i angielskiej. Jest to najnowsza, wzbogacona o dodatkowe funkcje wersja programu wydana w dniu 15 maja 2012 roku. Oprócz zostosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, zastosowano zmieniony, w 100 % zgodny ze standardami XHTML i CSS domyślny szablon graficzny sklepu, co, łącznie z zastosowaniem przyjaznych linków ma zdecydowany wpływ na dalszą poprawę i tak już bardzo wysokiego poziomu indeksowania sklepu przez wyszukiwarki.

Czytaj więcej...

Gotowe sklepy internetowe w pakiecie z hostingiem i domeną

Coraz większą popularność wśród naszych klientów zdobywają w ostatnim okresie kompleksowe pakiety: oprogramowanie sklepu + hosting na stabilnych, zoptymalizowanych pod kątem działalności e-commerce serwerach NetArt (nazwa.pl) + domena z  końcówką .pl. Skorzystanie z tak przygotowanej oferty uwalnia klientów od konieczności poszukiwania na własną rękę odpowiedniej dla uruchomienia własnego sklepu usługi hostingowej i jest równocześnie gwarancją uniknięcia popełnianych najczęściej na tym wstępnym etapie błędów, których skutki często objawiały się dopiero w trakcie użytkowania sklepu.

Czytaj więcej...

Sklep internetowy Zen Cart Professional Ultimate Edition

Sklep internetowy Zen Cart Professional Ultimate Edition PL jest najnowszą wersją popularnego na całym świecie oprogramowania przeznaczonego do prowadzenia zaawansowanego sklepu internetowego każdej branży. W tej wersji programu zastosowane zostały najnowsze rozwiązania przyspieszające działanie sklepu, szczególnie pod kątem ograniczenia do niezbędnego minimum ilości generowanych zapytań do bazy danych, a także znacznego ograniczenia, dzięki nowym algorytmom kompresji danych, ilości przesyłanych danych pomiędzy serwerem na którym uruchomiony jest sklep a przeglądarkami klientów odwiedzających strony sklepu.

Czytaj więcej...

Sklep internetowy dla wymagających

Sklep internetowy Zen Cart Professional to nie tylko samo oprogramowanie sklepu internetowego. To coś dużo więcej. Wszystkie sklepy internetowe ZenCart Professional objęte są bowiem programem nieograniczonego czasowo, bezpłatnego wsparcia technicznego, obejmującego również bezpłatne aktualizacje w zakresie bezpieczeństwa sklepu. Wybierając nasz program, płacisz za niego tylko jeden raz, a przez cały okres jego użytkowania możesz być zupełnie spokojny o bezpieczeństwo Twojego sklepu, jego klientów i podawanych przez nich danych, a także poprawne, zgodne z oczekiwaniami działanie.

Czytaj więcej...

Sklep internetowy i hurtownia Zen Cart Professional 2011-B2B

Czym jest sklep internetowy Zen Cart Professional 2011-B2B? Jest to sklep internetowy ZenCart rozbudowany o dodatkową funkcjonalność. Sklepy internetowe Zen Cart Professional 2011-B2B są najnowszą wersją oprogramowania internetowego sklepu detalicznego i hurtowni w jednym. Wersja ta umożliwia wyświetlanie na stronach sklepu równocześnie cen brutto i netto każdego produktu w dowolnie zdefiniowanej kolejności (Netto/Brutto lub Brutto/Netto), zachowując oczywiście możliwość standardowej konfiguracji - czyli tak jak w wersjach standardowych, albo ceny netto albo brutto.

Czytaj więcej...

Sklep internetowy Zen Cart Professional 2011

Jest już dostępna nowa, wydana w dniu 16 kwietnia 2011 roku wersja oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego, stworzona z wykorzystaniem oryginalnej wersji Zen Cart-a z zastosowaniem dodatkowych rozwiązań zwiększających funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz szybkość działania.

+ NOWOŚCI w wersji 2011 to między innymi:
+ Wbudowany moduł importu/exportu z Excela
+ Zakupy bez konieczności rejestracji konta klienta (konieczność zakładania konta klienta w sklepie, pamiętania loginów i haseł w/g ponad 70% klientów sklepów internetowych jest powodem rezygnacji z zakupów) TERAZ I TY NIE BĘDZIESZ JUŻ TRACIŁ KLIENTÓW - w krótkim czasie przekonasz się o ile wzrosła ilość zamówień w Twoim sklepie!
+ 6 wbudowanych atrakcyjnych, zupełnie nowych szablonów graficznych sklepu.

Czytaj więcej...

Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie