Sklep internetowy Zen Cart Professional 1.5.5d PLUS z szablonem responsywnym, dostosowującym się płynnie do rozdzielczości ekranu urządzenia na którym przeglądane są strony sklepu. W szablonie całkowicie wyeliminowane zostały tabele - w ich miejsce zastosowano formatowanie <div> oraz kod zgodny z CSS3 i HTML5, dzięki czemu szablon działa znacznie szybciej i wydajniej w porównaniu z szablonami opartymi na technologii Twitter Bootstrap.

Kompletna wersja oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart Professional 1.5.5d PLUS - front sklepu i panel administracyjny w wersji językowej polskiej oraz angielskiej. Jest to najnowsza, wzbogacona o dodatkowe funkcje wersja programu wydana w dniu 28 grudnia 2016 roku. Oprócz zostosowania dodatkowych funkcji program został przebudowany i zoptymalizowany, zastosowano zmodyfikowany, w 100 % zgodny ze standardami XHTML, HTML5 i CSS responsywny szablon graficzny, dostosowujący się wizualnie i funkcjonalnie do działania zarówno na monitorach komputerów stacjonarnych i laptopów jak i wszelkich urządzeniach mobilnych. Prawidłowe wyświetlanie stron sklepu na urządzeniach mobilnych ma bezpośredni wpływ na znaczne polepszenie i tak już bardzo wysokiego poziomu indeksowania sklepu przez wyszukiwarki. Pomimo wprowadzenia zmian i modyfikacji program jest w 100% kompatybilny z dodatkami i szablonami graficznymi przeznaczonymi do anglojęzycznej wersji Zen Cart 1.5.5.

Najważniejsze zmiany w wersji 1.5.5d w porównaniu do wcześniejszych wersji programu:

  • dodatkowe zabezpieczenia przed atakami XSS i clickjacking
  • modyfikacje związane z przystosowaniem do działania na serwerach z PHP 7.x
  • modyfikacje związane z przystosowaniem do działania na serwerach z MySQL 5.7
  • modyfikacje związane z wymogiem szyfrowania danych przy pomocy algorytmu SHA-256
  • aktualizacja wersji polskich modułów płatności on-line (DotPay.pl, Przelewy24.pl, TPay.com)
  • uproszczenie kodu obsługi zapytań do bazy danych skutkujące znacznym ograniczeniem liczby generowanych zapytań
  • modyfikacje systemu obsługi wysyłania wiadomości e-mail
  • NOWOŚĆ! - dodana funkcja ręcznej zmiany hasła klienta przez administratora sklepu
  • NOWOŚĆ! - B2B - możliwość zdefiniowania indywidualnej ceny hurtowej dla każdego lub wybranych produktów. Ceny hurtowe są widoczne jedynie dla zalogowanego klienta przypisanego do grupy klientów hurtowych
  • i wiele innych, drobniejszych modyfikacji mających bezpośredni wpływ na zwiększenie wydajności i wygody obsługi sklepu.

Szczegółowy opis znajdziesz na TEJ STRONIE


Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie