Sklep internetowy Zen Cart Professional Ultimate Edition PL jest najnowszą wersją popularnego na całym świecie oprogramowania przeznaczonego do prowadzenia zaawansowanego sklepu internetowego każdej branży. W tej wersji programu zastosowane zostały najnowsze rozwiązania przyspieszające działanie sklepu, szczególnie pod kątem ograniczenia do niezbędnego minimum ilości generowanych zapytań do bazy danych, a także znacznego ograniczenia, dzięki nowym algorytmom kompresji danych, ilości przesyłanych danych pomiędzy serwerem na którym uruchomiony jest sklep a przeglądarkami klientów odwiedzających strony sklepu.

 

Pozwoliło to na wydatne zmniejszenie generowanego transferu danych o ponad 65% w porównaniu do poprzednich wersji programu - co niewątpliwie przyczyni się do znacznego obniżenia kosztu utrzymania sklepu na serwerze w firmie hostingowej, szczególnie w przypadku popularnych, często odwiedzanych i posiadających dużą ilość towarów sklepów.

NOWOŚCI w wersji Ultimate Edition to przede wszystkim:

  • Wbudowany moduł importu/exportu z Excela
  • Zakupy bez konieczności rejestracji konta klienta
    • (konieczność zakładania konta klienta w sklepie, pamiętania loginów i haseł w/g ponad 70% klientów sklepów internetowych jest powodem rezygnacji z zakupów) TERAZ I TY NIE BĘDZIESZ JUŻ TRACIŁ KLIENTÓW - w krótkim czasie przekonasz się o ile wzrosła ilość zamówień w Twoim sklepie!
  • Nowy, posiadający pełne wsparcie dla zastosowanych w tej wersji programu rozwiązań dwukolumnowy szablon graficzny sklepu
  • Nowy moduł produktów polecanych w centralnej części strony sklepu z możliwością dynamicznej lub statycznej prezentacji produktów
  • Nowe dodatkowe boksy Promocji, Produktów polecanych oraz Nowości z dynamiczną prezentacją produktów

Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie