Na karcie produktu widocznej dla klienta sklepu masz możliwość zaprezentowania kliku różnych obrazków jednocześnie co pozwoli na dokładniejsze przedstawienie klientowi istotnych elemetów produktu. Oczywiście z możliwości tej należy korzystać rozważnie, bez sensu jest bowiem prezentacja w kilku odsłonach np. okładki książki czy pudełka z filmem DVD (zawsze musisz pamietać że dodatkowa grafika zamieszczona na stronie wydłuża czas otwierania się strony w przeglądarce, co w konsekwencji może zniecierpliwić potencjalnego klienta). Aby dodać kilka obrazków do tego samego produktu postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

WAŻNE!!! Dodatkowe obrazki muszą mieć taki sam format pliku jak obrazek podstawowy. Jeżeli podstawowy obrazek jest w formacie .jpg, dodatkowe obrazki muszą być również .jpg, jeżeli podstawowy obrazek ma format .gif, dodatkowe obrazki również muszą być w formacie .gif itp...

1. Wybierz kolejno zakładki Narzędzia->Image Handler 4

 

Sklepy internetowe Zen Cart - Image Handler 4

 

2. Wybierz zakładkę "Image Manager" jak na obrazku poniżej

 

Sklepy internetowe Zen Cart - obrazki Image Handler 4

 

3. Postępuj zgodnie z ilustracją poniżej

 

Sklepy internetowe Zen Cart - dodawanie obrazków przez Image Handler 4

 

4. Postępuj zgodnie z ilustracją poniżej

 

Sklepy internetowe Zen Cart Professional - poradnik dla początkujących

 

 5. Postępuj zgodnie z ilustracją poniżej. Nazwa wczytywanego obrazka może być dowolna - podczas wczytywania zostanie zmieniona automatycznie na nazwę jednoznacznie identyfikującą obrazek dodatkowy z obrazkiem podstawowym produktu.

 

Sklepy internetowe Zen Cart Professional PLUS

 

6. Postępuj zgodnie z ilustracją widoczną poniżej

 

Sklepy internetowe Zen Cart - porady

 

W kolejnej części poradnika dowiesz się w jaki sposób utworzyć kopię bazy danych Twojego sklepu, oraz jak przywrócić dane z kopii w przypadku awarii.


Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie