Chcesz zmienić ilość kolumn produktów w modułach Nowe produkty, Polecane produkty lub Promocje wyświetlanych w centralnej części strony głównej sklepu oraz na jego kolejnych podstronach. Odpowiednią opcję znajdziesz w Panelu Administracyjnym sklepu w menu "Konfiguracja" w zakładce "Ustawienia kolejności modułów na stronie głównej i podstronach".

Sklepy internetowe Zen Cart Professional - zmiana ilości kolumn w module na stronie głównej sklepu

W polu oznaczonym na powyższej ilustracji ramką znajdziesz zakładki dla każdego z modułów osobno (możesz więc, jeśli tak sobie życzysz ustawić wyświetlanie nowych produktów np. w 4 kolumnach, polecanych w 3 a promocji np. w 2 lub 5). Wystarczy dla każdego z tych modułów zaznaczyć odpowiednią liczbę w prawej części okna.

Musisz być jednak przygotowany również i na to, że używając szablonów niestandardowych funkcjonalność tej opcji nie będzie w nich uwzględniona (albo zablokowana świadomie przez twórcę szablonu z uwagi na specyfikę projektu, np. dodanie cieniowanych podkładów graficznych dla wyświetlanych produktów w rozmiarach zdefiniowanych na stałe, albo z innych względów mogących poprzez zmianę ilości kolumn zaburzyć układ całego szablonu)


Zen Cart Template - Nowoczesne szablony sklepu

 

Sklepy internetowe Zen Cart - instalacja - modyfikacja - pozycjonowanie